بازارچه کتاب دست دوم و نو

سوالات متداول کاربران

کنسل چیه و چیکار میکنه ؟

کنسل بازارچه کتاب دست دوم هست اما کتاب‌های نو هم میتونی پیدا کنی.

 

با کنسل میتونی کتاب‌هایی که نیاز داری رو با قیمت خیلی مناسب پیدا کنی و همینطور کتاب‌هایی که بهشون نیازی نداری رو بفروشی.

خرید امن چیه ؟

برای اعتماد بیشتر شما و جلوگیری از کلاهبرداری، ابتدا شما مبلغ رو به حساب کنسل واریز می‌کنین و پس از دریافت محصولات ( کتاب‌ها ) و تایید سالم بودن اون‌ها توسط شما، مبلغ سفارش به فروشنده پرداخت میشه.

چه مدت زمان میبره تا کتاب به دستم برسه ؟

برای زمان ارسال کتاب‌ها باید با فروشنده هماهنگ کنین. فروشنده وظیفه داره تا ۴۸ ساعت کتاب‌ها رو ارسال کنه، در غیر این صورت هزینه پرداختی به کیف پول شما برمیگرده. زمان لازم برای طی مراحل ارسال بستگی به روش ارسال داره و ممکنه تا یک هفته طول بکشه.

کتاب ها بعد از چه مدت بررسی میشن ؟

زمانی که کتاب رو ثبت کردین ما سعی میکنیم در کمترین زمان کتاب‌هاتون رو بررسی کنیم و بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت کتاب‌هاتون تایید میشن.

کتاب فروختم، چطور به دست خریدار برسونم ؟

برای ارسال کتاب میتونین با خریدار هماهنگ کنین و کتاب‌ها رو از طریق پست، تیپاکس، الوپیک، اسنپ و یا حضوری تحویل بدین، حتما قبل از انجام معامله با خریدار هماهنگی لازم رو انجام بدین.

هزینه ارسال کتاب با کیه ؟

هزینه ارسال با خریدار هست و فروشنده میتونه بسته رو پس کرایه بزنه.

همچنین میتونین قبل از ارسال، از طریق وبسایت شرکت ارسال مورد نظرتون هزینه حدودی ارسال رو تخمین بزنین.

کتاب‌هایی که به دستم رسیده مطابق با چیزی که تو اپلیکیشن ثبت شده نیستن، باید چیکار کنم ؟

اگه کتاب هایی که به دستتون رسیده مشکلی داشته باشن یا کتاب‌ها به دستتون نرسه، مبلغ سفارش برای فروشنده پرداخت نمیشه، در واقع تا زمانی که شما تایید کنین هزینه پرداختی پیش ما میمونه. در صورت وجود هرگونه مشکلی میتونین با پشتیبانی ما در ارتباط باشین.

میخوام حساب کاربری خودم رو حذف کنم، باید چیکار کنم ؟

شما میتونین حسابتون رو در اپلیکیشن غیرفعال کنین تا کتاب‌هاتون برای بقیه نمایش داده نشه، برای اینکار از بخش پروفایل کاربری درخواست غیرفعال سازی ثبت کنید.

میخوام موجودی کیف پولم رو برداشت کنم

برای دریافت موجودی کیف پول باید درخواست خودتون رو از پروفایل کاربری ثبت کنید. حداقل مبلغ جهت درخواست واریز ۱۰ هزار تومان هست.

پس از ثبت درخواست بین ۳ الی ۵ روز کاری مبلغ به حسابتون واریز میشه.